Aktualności
Piątek, 6 września 2019 23:19

Zakończyło się 29. Forum Ekonomiczne w Krynicy-Zdroju

Za nami ostatni dzień Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdroju. Największa konferencja w Europie Środkowo-Wschodniej znów przyciągnęła gości z ponad 60 krajów. Łącznie w sześciu sesjach plenarnych i ponad 200 wykładach, warsztatach i debatach wzięło udział ponad 4 tys. uczestników.
Nie zabrakło ich także na panelach zorganizowanych przez Województwo Małopolskie, gdzie trzeciego dnia dyskutowano m.in. o historii, jako instrumencie walki politycznej, a także komunikacji, rozwoju gospodarczym i bezpieczeństwie. W spotkaniach wzięli udział m.in. wicepremier Piotr Gliński i wiceminister Mikołaj Wild.

Pawilon Małopolski każdego roku daje uczestnikom Forum Ekonomicznego możliwość lepszego poznania naszego regionu. Cieszę się, że mogliśmy pochwalić się naszym bogactwem kulturowym i kulinarnym, a także zaprezentować wielki potencjał Małopolan wszystkim naszym gościom, nie tylko z kraju, ale i z zagranicy - mówił marszałek Witold Kozłowski.

Forum Ekonomiczne od lat gromadzi wielu przedstawicieli kręgów gospodarczych i politycznych z regionu Europy Środkowo-Wschodniej. W jednym miejscu spotykają się politycy, prezesi największych przedsiębiorstw, eksperci, przedstawiciele samorządów, świata kultury i mediów.

źródło: Biuro Prasowe UMWM
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl