Golemo
Aktualności
Piątek, 15 kwietnia 2016 08:47

Zakończenie festiwalu Wiosna w Teatrze

Ostatni dzień festiwalu Wiosna w Teatrze należał do najmłodszych. W Miejskim Domu Kultury w Andrychowie odbył się IV. Otwarty Festiwal Teatrzyków Dziecięcych „Chcecie Bajki oto Bajka”.
Jury w składzie: Krystyna Hussak-Przybyło– przewodnicząca, Aneta Stuglik oraz Dominik Setlak wyraziło uznanie dla wszystkich uczestniczących w spotkaniach.

Przyznano: I nagrodę dla Przedszkolnej Gromadki z Przedszkola Nr 5 w Wadowicach za spektakl „Opowieść o wężowym królu”, dwie równorzędne II nagrody dla Szczęśniaków ze Szkoły Podstawowej w Rzykach za spektakl „Pali się” oraz dla Teatru Form Niewielkich z Fundacji Przestrzeń za spektakl „Remont w piekle”.

Jury przyznało również III nagrodę dla Dziecięcego Teatru Ptak z Miejskiego Domu Kultury w Olszówce za spektakl „Psikuś” oraz wyróżnienie za choreografię dla Szkoły Podstawowej Nr 2 z Andrychowa w spektaklu „Mikołajkowa przemiana” oraz wyróżnienie za oprawę plastyczną dla Motylków z Przedszkola Publicznego w Choczni w spektaklu o „Wesołej Ludwiczce” oraz trzy równorzędne nagrody aktorskie dla: Filipa Burzec, Antoniny Woźniak oraz Stanisława Loranc.

opr. ab

źródło: nowiny.andrychow.eu

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl