Aktualności
Środa, 21 lipca 2021 10:35

Zainwestuj w Krakowie i zyskaj podwójnie! (art. sponsorowany)

W czasach gdy pieniądz widocznie traci na swojej wartości warto rozważyć inwestycje, która uchroni Twoje oszczędności! W centrum Krakowa przy ulicy Mitkowskiego powstaje ART SUITES HOTEL - inwestycja, która może Cię zainteresować.
ART SUITES HOTEL ma sprawdzony potencjał biznesowy dla tej lokalizacji - jest to bowiem rozbudowa istniejącego już biznesu, a nie tworzenie czegoś od podstaw, w nowych, nie sprawdzonych lokalizacjach. Pod tym adresem działa już z powodzeniem 4* Hotel i restauracja, które pomimo pandemii i trudnych czasów są rentowne i poszerzają bazę wiernych klientów


Proponujemy zakup gotowego, wyposażonego i urządzonego w wysokim standardzie apartamentu hotelowego, który następnie wynajmiemy od Ciebie na atrakcyjnych, z góry określonych warunkach. Każdy lokal posiada wyodrębnioną księgę wieczystą i stanowić będzie własność hipoteczną.

Budowa jest bardzo zaawansowana, aktualnie jest to stan surowy zamknięty, wykonywane są instalacje wewnętrzne i elewacja. Termin uruchomienia obiektu, który jest gwarantowany umową to 1 stycznia 2023 i jest to data od której rozpoczynamy płatność pełnego czynszu, ale jest duża szansa, że obiekt zostanie uruchomiony już III kwartale 2022 a co za tym idzie lokal zacznie zarabiać wcześniej.

Bierzemy na siebie całą obsługę Twojej inwestycji - wszystkie umowy z dostawcami, abonamenty oraz ubezpieczenia, są na naszej głowie. Umowa najmu zawierana jest na co najmniej 15 lat ale w każdej chwili można wyjść z inwestycji. Deklarujemy odkupienie apartamentu za cenę zakupu pomniejszoną o wartość wypłaconych czynszy w trakcie trwania umowy, a po 15 latach gwarantuje możliwość odkupu za cenę nabycia.

Stabilna umowa najmu jest kluczowa. Kupując inne mieszkanie na wynajem nawet krótkotrwała przerwa wynikająca ze zmiany najemcy powoduje konieczność przejęcia przez właściciela lokalu płatności czynszu, abonamentów, wykonania odświeżenia mieszkania przez co nie dość, że mieszkanie nie zarabia to jeszcze generuje koszty.
W 15-letniej perspektywie zapewne zdarzy się kilka kilkumiesięcznych przerw, gdy standardowe mieszkanie będzie oczekiwało na nowego najemcę, co w połączeniu z wyżej wymienionymi kosztami, prowizją pośrednika i opłatą notarialną za zawarcie nowej umowy znacząco obniża rentowność takiego zakupu.


Inwestycja pozwala na odliczenie lub uzyskanie zwrotu 100% VAT nawet dla osoby fizycznej, podczas gdy w przypadku zakupu standardowego mieszkania bez gwarantowanej umowy najmu często 8% VAT nie podlega odliczeniu. Czynsz zapisany w umówię najmu waloryzowany będzie o pełny wskaźnik inflacji już po drugim roku działalności. Z inflacją zyskujesz podwójnie - rośnie czynsz i wartość lokalu!

Większość projektów Condo w materiałach reklamowych chwali się 7% a nawet 8% stopą zwrotu, która w większości przypadków jest wyliczana od wartości stanu deweloperskiego i nie uwzględnia kosztów za wykończenie i wyposażenie, ponadto stosuje się okresy przejściowe z obniżonym czynszem, które potrafią trwać 2-3 lata, naliczają opłaty administracyjne, obciążają kosztami ubezpieczenia jak i również zdarzają się przypadki, że pobyty właścicielskie zmniejszają stopę zwrotu. W połączeniu z podatkiem od nieruchomości powoduje to, że realna stopa zwrotu to jest na poziomie 4-5%. ART SUITES HOTEL w przypadku wszystkich 40 lokali gwarantuje powyżej 5% liczone od całości inwestycji, pozostaje tylko kwestia podatku dochodowego, który może być regulowany na zasadach ryczałtu.

Dla firm zakup może być finansowany kredytem inwestycyjnym do 600.000 zł na uproszczonych zasadach, bez zabezpieczenia hipotecznego, z darmowym poręczeniem BGK. Zdolność kredytowa wyliczana jest na podstawie przychodu a nie dochodu firmy.

Inwestorzy mają do dyspozycji 7 dni pobytu właścicielskiego, a po ich wykorzystaniu stały rabat na usługi noclegowe w wysokości 25% i dodatkowo 10% na usługi gastronomiczne w restauracji aBracciate www.facebook.com/abracciate.

Zainteresowany? Dowiedź się więcej o ART SUITES HOTEL na stronie www.arthotel.pl.

Na stronie www.celino.pl/art-suites-apartamenty znajdziesz szczegółowy opis inwestycji i listę oferowanych apartamentów.

Rozpoczynamy właśnie sprzedaż i jesteśmy do Twojej dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości. Nie ma na co czekać - teraz wybór oferowanych lokali jest największy a przez najbliższe dwa tygodnie w przedsprzedaży można liczyć na atrakcyjne oferty rabatowe!

Artur Mela tel. +48 697990174
Jakub Sajdak tel. +48 504588808

TdP
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Reklama
Krynica
Reklama
TdP
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl