Aktualności
Wtorek, 19 maja 2015 11:01

Wypadek w Paszynie. Dwie osoby nie żyją. Pięć aut rozbitych

W niedzielę, 17 maja około godz. 18:15 zderzyło się pięć samochodów osobowych.
13-letnie dziecko i 63-letnia kobieta nie żyją. Do wypadku doszło w Paszynie na drodze krajowej nr 28 między Nowym Sączem i Grybowem. Siedem osób trafiło do szpitala.
Na głównej szosie prowadzącej z Nowego Sącza do Grybowa w karambolu uczestniczyło aż pięć samochodów osobowych: mazda 3 z rejestracją powiatu jasielskiego, skoda octavia z rejestracją warszawską, mazda 3 combi z numerami rejestracyjnymi Nowego Sącza, nissan x-trial z Białej Niżnej w gminie Grybów i audi z powiatu nowosądeckiego.

Najtragiczniej skutki wypadku dotknęły jadących mazdą w województwa podkarpackiego, którą kierował mężczyzna w wieku 64 lat. Życie straciło dwoje pasażerów tego pojazdu.

Bardzo ruchliwa szosa została całkowicie zamknięta dla wszelkich pojazdów.

Na podstawie wstępnych ustaleń z miejsca wypadku policjanci nie wykluczają, że mógł zawinić kierujący mazdą z województwa podkarpackiego. Właśnie ten samochód zjechał na przeciwny pas ruchu i tam zderzał się kolejno z prawidłowo jadącymi innymi pojazdami. Najbardziej tragiczne w całej serii okazało się czołowe zderzenie ze skodą octavią.

opr. ab

źródło: krakow.naszemiasto.pl

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl