Aktualności
Sobota, 9 września 2017 14:03

Wyłoniono najlepszych dzielnicowych w Małopolsce

W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie, przeprowadzono eliminacje do finału X Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku”.
Dwóch najlepszych dzielnicowych z województwa małopolskiego - mł. asp. Łukasz Proszowski oraz asp. Maciej Kuźma będą reprezentować nasz region w finale ogólnopolskich zawodów w dniach 17-20 października 2017 roku w Szkole Policji w Katowicach.

Podczas eliminacji wojewódzkich dzielnicowi rywalizowali w trzech konkurencjach: teście wiedzy policyjnej, strzelaniu oraz symulacji - przyjęcie interesanta.

Najlepszym dzielnicowym w konkurencji test wiedzy policyjnej został sierż. Damian Łabędź z Komendy Miejskiej Policji w Krakowie, w konkurencji strzelanie zwyciężył asp. Łukasz Zańko z Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu, a w konkurencji symulacja – przyjęcie interesanta najlepszy okazał się asp. szt. Piotr Magiera z Komendy Powiatowej Policji w Miechowie.

Zwycięzcą eliminacji wojewódzkich został mł. asp. Łukasz Proszowski reprezentujący Komendę Miejską Policji w Tarnowie, drugie miejsce zajął asp. Maciej Kuźma z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu, a na trzecim miejscu uplasował się asp. szt. Piotr Magiera z Komendy Powiatowej Policji w Miechowie.

Finalistom z trzech najlepszych miejsc w klasyfikacji generalnej insp. Paweł Dzierżak – I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie wręczył puchary, pamiątkowe dyplomy oraz nagrody pieniężne, a Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZP - kom. Grzegorz Gubała nagrody rzeczowe.

opr.s/

źródło: Małopolska Komenda Policji

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl