Aktualności
Czwartek, 15 listopada 2018 12:47

Wspólny karnet Tatry Super Ski stał się faktem!

Dziś w południe podczas specjalnej konferencji zorganizowanej w hotelu Grand Stasinda w Bukowinie Tatrzańskiej uroczyście podpisano porozumienie 13 stacji narciarskich które przystąpiły do projektu wspólnego karnetu Tatry Super Ski
Już tej zimy narciarze i snowboardziści będą mogli bez przeszkód korzystać z 13 stacji narciarskich które objęte zostały jednym wspólnym karnetem. Tatry Super Ski to efekt połączenia dwóch programów - powstałego w 2013 roku Tatry Ski i utworzonego w roku ubiegłym Góral Ski Pass.

Nowy karnet umożliwi na korzystanie z 13 ośrodków w Polsce i jednego na Słowacji. Poza nartami karnet umożliwia także korzystanie z innych atrakcji - basenów czy lodowisk. Oferta ta będzie rosła a intencją twórców projektu są także rozwiązania komunikacyjne, które wzorem krajów alpejskich powinny pozwolić na sprawną i szybką komunikację w regionie.

Na dziś Tatry Super Ski to 70 różnego rodzaju wyciągów narciarskich, 80 tras i tym 6 z homologacją FIS liczących razem prawie 50 kilometrów.


Więcej informacji na ten temat już wkrótce w magazynie narciarskim narty.malopolskaonline.pl

wo/
Reklama
komentarze
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl