Aktualności
Czwartek, 27 grudnia 2018 12:18

Wieliczka w iMKA

Do systemu Małopolskiej Karty Aglomeracyjnej wprowadzono ofertę Komunikacji Miejskiej w Zakopanem. To kolejne miasto, które może skorzystać z oferty. Następna ma być Wieliczka.

Jak podaje urząd marszałkowski, dzięki wdrożeniu projektu mieszkańcy i turyści odwiedzający Podhale mogą bez problemu kupić bilety jednorazowe oraz okresowe za pośrednictwem aplikacji mobilnej iMKA oraz bezpośrednio w jednym z 5 automatów biletowych znajdujących się na terenie tych miast.

- Do Systemu Małopolskiej Karty Aglomeracyjnej dołączają kolejne miasta. Po Krakowie, Tarnowie i Nowym Targu, czas na Zakopane. Jest to doskonała wiadomość dla wszystkich podróżujących komunikacją zbiorową, którzy korzystając z systemu MKA oraz aplikacji mobilnej iMKA mogą w błyskawiczny sposób kupić bilet nie tylko na pociąg, ale także komunikację miejską. Warto dodać, że na tym nie poprzestajemy. Niebawem, na początku stycznia, do systemu zostanie włączona także Wieliczka – mówi wicemarszałek województwa małopolskiego Łukasz Smółka.
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl