Aktualności
Poniedziałek, 5 września 2016 12:59

We wtorek rozpoczyna się XXVI Forum Ekonomiczne

KRYNICA. Inauguracyjna Sesja Plenarna XXVI Forum Ekonomicznego rozpocznie się we wtorek o godz. 14:00 w Pijalni. Hasło tegorocznego spotkania brzmi - Europa w obliczu wyzwań – zjednoczeni czy podzieleni? Spotkania potrwają do 8 września.
Aktualne, istotne, korespondujące z najważniejszymi problemami gospodarczymi, społecznymi i politycznymi Europy, to tematy od lat podejmowane podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdroju. W ocenie jego uczestników jest najważniejszą konferencją gospodarczą w Europie Środkowej. To tu od ponad 20 lat spotykają się premierzy, przedstawiciele rządów państw europejskich, unijni decydenci, prezesi europejskich firm, eksperci i ekonomiści. Obrady Forum są przygotowywane we współpracy z ponad 100 partnerami biznesowymi, wśród których znajdują się największe firmy swoich branż.

Planowany program Forum:
Dzień 1:
Inauguracyjna sesja plenarna
Debaty panelowe
Bloki programowe
Uroczysty koncert
Wręczenie nagród Forum Ekonomicznego

Dzień 2:
Sesja plenarna z udziałem wszystkich gości Forum Ekonomicznego
Debaty panelowe od 10:00 do 16:00
Bloki programowe

Dzień 3:
Sesja plenarna z udziałem wszystkich gości Forum Ekonomicznego
Debaty panelowe od 10:00 do 16:00.
Bloki programowe
Zakończenie Forum

Punktem wyjścia do określenia tematyki poszczególnych wykładów będą następujące ścieżki programowe: Makroekonomia, Biznes i Zarządzanie, Forum Energetyczne, Nowa Gospodarka, Forum Ochrony Zdrowia, Forum Innowacji, Polityka Międzynarodowa, Forum Bezpieczeństwa, Unia Europejska i jej sąsiedzi, Państwo i Reformy, Forum Regionów, Forum Polonijne, Forum NGO i Społeczeństwo, Prezentacje i Wydarzenia Specjalne.

Zaplanowano sześć sesji plenarnych; ponad 180 paneli dyskusyjnych, wykładów, warsztatów i debat; prezentacje narodowe i regionalne; program kulturalny: spotkania autorskie, pokazy filmów, wystawy, koncerty, program rekreacyjny realizowany pierwszego, drugiego i trzeciego dnia Forum po godz. 16:00

Podobnie jak w latach poprzednich zostaną wręczone nagrody Forum Ekonomicznego w następujących kategoriach: Człowiek Roku 2015, Firma Roku 2015, Nowa Kultura Nowej Europy, Organizacja Pozarządowa Europy Środkowo-Wschodniej.

opr.s/
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl