WSB
Aktualności
Niedziela, 22 lutego 2015 01:29

W Szaflarach otwarto nowy kompleks basenów termalnych (zdjęcia)

"Gorący potok", to nowy kompleks basenów termalnych, który otwarto właśnie w Szaflarach, w pobliżu istniejących już Term Szaflary. Nowy obiekt oferuje m.in. 18 basenów z wodą termalną i wodolecznictwo.
Z nowych term można korzystać w celach rekreacyjnych, ale ofertę znajdą tu również ci, którzy poszukują profilaktyki schorzeń np. układu ruchu. Pomogą im w tym wody sodowo-wapniowo-siarczanowo-chlorkowe.

Wśród atrakcji znalazły się m.in. plac zabaw dla dzieci, wodne zjeżdżalnie, Strefa Restauracyjna, Strefa Rekreacyjno-Basenowa, Strefa „Grzeszno Przyjemność” oraz bary. Do dyspozycji oddanych jest 18 basenów, z wodą siarkową o temperaturze d 32°C-39°C, tereny rekreacyjne, plaże zielone, plaże piaszczyste oraz naturalny las świerkowy. - Dla naszych pełnoletnich klientów przygotujemy Strefę „Grzeszno Przyjemność”, gdzie znajdują się sauny suche, sauny parowe, a w strefie odpoczynku tężnię z wodą solankową - mówi Szymon Trzeciak z Gorącego Potoku. - Goście mogą również skorzystać z gabinetów masażu, są kąpiele borowinowe, baseny z wodą termalną oraz wiele innych atrakcji.

r/ zdjęcia Michał Adamowski

źródło: Podhale24

Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
WSB
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl