Aktualności
Piątek, 10 maja 2013 14:08

W Nowym Targu rozpoczęły się trzydniowe Podhalańskie Targi Budownictwa (zdjęcia)

NOWY TARG. -Ta impreza na stałe wpisała się w krajobraz Nowego Targu. Jest ważna nie tylko dla miasta, ale dla całego regionu podhalańskiego - mówił podczas oficjalnego otwarcia XVIII Podhalańskich Targów Budownictwa, Ogrzewania i Wyposażenia Wnętrz - Krzysztof Faber. Oficjalną formułkę otwarcia Targów wygłosił Eugeniusz Zajączkowski.
- Można tu poznać producentów i wykonawców. Życzę wszystkim sukcesów i zawarcia dobrych transakcji. Oby te Targi były owocne dla wszystkich - podsumował starosta nowotarski, Faber.

Z kolei wiceburmistrz Eugeniusz Zajączkowski uznał doroczne Targi to jedno z ważniejszych wydarzeń gospodarczych. Zwracając się do wystawców powiedział: - Pozwalacie zapoznać się z trendami budowlanymi na rynku. Za to dziękujemy. Wiemy, że Polska jest w trudnym momencie, ale my staramy się nie poddawać. Zapraszamy też państwa do kontaktów z Urzędem Miasta w kontekście tworzenia tu Strefy Aktywności Gospodarczej.

W tegorocznej, 18. edycji Podhalańskich Targów Budownictwa, Ogrzewania i Wyposażenia Wnętrz bierze udział 80 wystawców. Swoją ofertę prezentują przede wszystkim firmy z Małopolski, ale są także producenci z innych regionów. Targom towarzyszy wystawa samochodów.

Jak przypomina organizatorka Targów Wioletta Ochman z wadowickiej Agencji Promocja - tradycją Podhalańskich Targów są konkursy, w których nagradzane są najlepsze produkty oraz najciekawsze aranżacje stoiska. Ich rozstrzygnięcie nastąpi jutro (w sobotę) w południe.

Targi zorganizowane są na terenie Miejskiej Hali Lodowej i wokół niej. Stoiska można zwiedzać do niedzieli - dziś i jutro w godz. 10:00 - 18:00, w niedzielę od 10:00 do 17:00.

s/ zdj. Michał Bachulski
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl