Aktualności
Czwartek, 28 marca 2019 13:53

W Gminie Łabowa powstają nowe chodniki!

To informacja, która wyjątkowo ucieszy mieszkańców Gminy Łabowa. Ruszyły już prace przy przebudowie drogi krajowej Nowy Sącz – Muszynka w miejscowości Łabowa. W ramach inwestycji powstanie długo wyczekiwany chodnik na odcinku na odc. 1,1 km. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad planuje zakończyć roboty budowlane jeszcze w pierwszym półroczu.
Cieszę się, że udało się jeszcze przed początkiem wiosny rozpocząć prace związane z poprawą bezpieczeństwa mieszkańców naszej gminy – to był jeden z głównych punktów mojego programu wyborczego. Nie zapominamy o innych miejscowościach naszej pięknej Gminy i systematycznie chcemy rozszerzać sieć chodników - powiedziała Marta Słaby Wójt Gminy Łabowa

To nie koniec dobrych informacji, ponieważ dzięki staraniom Pani Wójt Marty Słaby 5 marca br. Wojewoda Małopolski wydał decyzję pozwolenia na budowę chodników dla pieszych w Nowej Wsi. Do końca roku ma powstać blisko 1,3 km nowych chodników. Docelowo planowane jest również oświetlenie tego fragmentu.


mat. prasowy
Extra Trapez
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Cracov Fashion Week
Najczęściej czytane
Reklama
WSB
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl