Aktualności
Niedziela, 6 października 2013 19:45

Uwaga kierowcy - wymiana urządzeń poboru opłat na A4 w Mysłowicach

W poniedziałek w Mysłowicach rozpoczyna się wymiana urządzeń poboru opłat za przejazd odcinkiem autostrady A4 pomiędzy Katowicami a Krakowem. Po zakończeniu prac kierowcy mają krócej czekać przy bramkach.
Wymiana urządzeń jest ostatnim etapem kompleksowego programu zwiększenia przepustowości placów poboru opłat. Wcześniej place w Mysłowicach i Balicach zostały poszerzone.

Zakończenie pierwszej fazy tej wymiany, która umożliwi wprowadzenie nowych metod płatności m.in. za pomocą kart zbliżeniowych, flotowych, paliwowych, zaplanowano na koniec czerwca przyszłego roku.

Kierowcy muszą się liczyć z tym, że podczas prac na placu w Mysłowicach dojdzie do zmian w organizacji ruchu, co wynika z konieczności zabezpieczenia prowadzonych robót.

14 października na pięć dni zostanie zamknięty skrajny prawy pas, przeznaczony dla pojazdów ponadnormatywnych, a od 20 października do 16 listopada może on być czasowo wyłączany z ruchu.

Z kolei od 21 do 26 października zamknięty zostanie pas nr 14, a od 27 października do 16 listopada może on być chwilowo wyłączany z ruchu.

opr.s/

źródło: gazeta.pl

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Groteska
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl