Allmedica
Aktualności
Sobota, 16 lipca 2016 10:48

Utrudnienia drogowe na Podhalu w związku z Tour de Pologne

16 i 19 lipca Zakopane ponownie gościć będzie kolarzy zawodowców w ramach 73. Tour de Pologne. Pod Tatrami rozegrane zostaną aż cztery etapy wyścigu, w tym dwa właśnie w Zakopanem. W związku z tymi wydarzeniami wystąpią utrudnienia drogowe i zmiany w organizacji ruchu.
16 lipca 2016 r. na ulicach Zakopanego od godz. 5:30 do godz. 15:00 ulice: Chałubińskiego, Zamoyskiego, Makuszyńskiego, Piłsudskiego, Br. Czecha, na czas przejazdu Mini Tour de Pologne będą nieprzejezdne, natomiast w godz. od 13:20 do 18:45 nastąpi całkowite zamknięcie ulic na trasie przejazdu kolarzy. Dojazd do Zakopanego od Kościeliska oraz od Poronina będzie bardzo utrudniony. Od Wierch Poroniec dojazd będzie niemożliwy. Po przejeździe peletonu drogi będą otwierane na bieżąco.

19 lipca 2016 r. na ulicach Zakopanego od godz. 15:50 do godz. 18:30 ulice: Al. 3 maja, Tetmajera, Przewodników Tatrzańskich, Karłowicza, Balzera na czas przejazdu kolarzy będą zamknięte. Ulice Piłsudskiego, Br. Czecha w oba dni będą całkowicie wyłączone z ruchu. Po przejeździe kolarzy drogi na terenie miasta będą natychmiast udrożnione.

Ruch drogowy będzie się odbywał zgodnie z komunikatami zamieszczonymi w prasie oraz będzie regulowany przez służby zabezpieczające, ale tylko zgodnie z kierunkiem jazdy peletonu.

oprac. r/ źródło: organizatorzy, zdj. arch. Michał Adamowski
Wici
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Parada Smoków
Najczęściej czytane
Reklama
Bike
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl