Golemo
Aktualności
Sobota, 6 grudnia 2014 21:57

Uroczyste otwarcie Pienińskiej Uzdrowiskowej Kliniki Rehabilitacji i Leczenia Bólu im. Św. Ojca Pio

W Szczawnicy w Solar Spa dokonano uroczystego otwarcia Pienińskiej Uzdrowiskowej Kliniki Rehabilitacji i Leczenia Bólu im. Św. Ojca Pio.
W uroczystości wziął udział prezydent RP Lech Wałęsa wraz z małżonką Danutą.
Byli także przedstawiciele szczawnickiego samorządu - burmistrz Grzegorz Niezgoda oraz przewodniczący Rady Miasta Kazimierz Zachwieja. Uroczystość swoją obecnością zaszczycili obecny proboszcz szczawnickiej parafii św. Wojciecha ks. dr Tomasz Kudroń oraz były proboszcz, ks. Franciszek Bondek. Ponieważ otwarcie Kliniki zbiegła się z dniem św. Mikołaja, to także i jego nie zabrakło. Mikołaj z przepastnego worka rozdzielał wszystkim cukierki.

Przybyłych na otwarcie witał gospodarz i właściciel Obiektów Solar SPA Adam Wolfram, który w rozmowie z Podhale24 powiedział: - Cieszymy się z otwarcia naszej kliniki, bo daje ona możliwość jeszcze lepszej oferty uzdrowiskowej, a w klinice zatrudniliśmy najlepszych specjalistów rehabilitacji.

Lech Wałęsa tuż po otwarciu klinki w swoim krótkim przemówieniu podziękował Adamowi Wolframowi za zaproszenie podkreślając jednocześnie, że zawsze - czy to jako Prezydent, czy obecnie - wspierał i wspiera każdą cenną inicjatywę przedsiębiorców dających nowe miejsca pracy. A jeszcze lepiej, gdy te nowe miejsca pracy są otwierane zgodnie ze zwyczajami katolickimi.

Po oficjalnym otwarciu kliniki Adam Wolfram zaprosił wszystkich, łącznie z personelem nowo otwartej kliniki na obiad, którego zakończeniem był specjalnie przygotowany na cześć Lecha i Danuty Wałęsów tort.

Lech i Danuta Wałęsowie przebywali w Szczawnicy w Solar SPA na zaproszenie Adama Wolframa, który byłego prezydenta zna od szkolnych lat z ich wspólnej rodzinnej miejscowości Lipno.

Tekst i zdj. Henryk Janusz Olkiewicz
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Groteska
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl