Aktualności
Czwartek, 7 marca 2019 20:35

Upadło krakowskie biuro podróży

Działające od ponad 20 lat biuro podróży Olimp zakończyło działalność. W komunikacie zamieszczonym na stronie biura poinformowano odwołaniu planowanych wyjazdów.
Jak podaje RMF24.pl aktualnie poza granicami Polski jest około 250 osób które wyjechały z biurem podróży Olimp. Jak czytamy w oświadczeniu ich pobyty i powroty w zaplanowanych terminach są opłacone i zorganizowane, turnusy powinny więc spokojnie dotrwać do końca.

Po ponad 20 latach działalności, z uwagi na pogarszającą się sytuację finansową, spadające od kilku lat obroty i coraz mniejszą sprzedaż naszych wyjazdów, zmuszeni byliśmy do podjęcia najtrudniejszej w naszych życiach decyzji - tak rozpoczyna się oświadczenie właścicieli.
Biuro Podróży Olimp - Centrum Promocji i Last Minute, w związku z utratą płynności finansowej zmuszone jest to zaprzestania dalszej działalności, tym samym informuje iż nie jest w stanie wykonać obowiązków umownych wynikających z umów o świadczenie usług turystycznych i zmuszony jest do odwołania wszystkich przyszłych wyjazdów począwszy od dnia dzisiejszego.

Osoby, które wykupiły wyjazdy w biurze Olimp będą mogły skorzystać z gwarancji i polis, które są waśnie uruchamiane w porozumieniu z Urzędem Marszałkowskim.

Pełna treść oświadczenia oraz dane polis dostępne są na stronie www.olimp.travel.pl

oprac. wo/
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl