Aktualności
Poniedziałek, 25 listopada 2019 11:14

Trzydniowy Jarmark Bożonarodzeniowy w Brzeszczach zagra dla Alicji Włodarczyk

6 grudnia zainaugurowana zostanie tegoroczna edycja Jarmarku Bożonarodzeniowe w Brzeszczach. Pierwszego dnia jarmark działał będzie od godziny 14:00 do 20:00, a w dwóch kolejnych dniach od godziny 12:00 do 20:00.
Impreza odbędzie się na Placu przy ul.Słowackiego w Brzeszczach.
Na Jarmark Bożonarodzeniowy do Brzeszcz przybędą wystawcy z całej Polski a także z Czech i Słowacji. Na stoiskach można będzie zakupić żywe choinki, stroiki, rękodzieła, świąteczne ubrania i gadżety, zabawki. Nie zabraknie też gastronomi i pysznego grzanego wina.

Podczas wydarzenia zbierane będą fundusze na leczenie i rehabilitację Alicji Włodarczyk z Brzeszcz podopiecznej fundacji „Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy z Oświęcimia.

Alicja urodziła się jako wcześniak z wrodzonym wodogłowiem, wadą serca, nerką podkowiastą, zwichniętymi bioderkami, upośledzonym funkcjonowaniem ośrodkowego układu nerwowego. Zmaga się również z lekooporną padaczką. Zdiagnozowano u niej rzadką chorobę genetyczną. Ma za sobą wiele miesięcy spędzonych w szpitalu. Wymaga codziennej rehabilitacji.Jarmark Bożonarodzeniowy w Brzeszczach to miejsce wyjątkowe. W tym wyjątkowym czasie serce Brzeszcz zaczyna bić mocniej plac staje się tłem dla bajkowej scenerii. Wśród pachnących lasem choinek, aromatu grzanego wina i czekoladowych pierników, na mieszkańców Brzeszcz i turystów czeka moc świątecznych niespodzianek i atrakcji. Magia świąt oczaruje każdego.

Podczas trwania wydarzenia można korzystać z masy przygotowanych atrakcji wśród których znajdzie się karuzela wenecka, pokaz pirotechniczny, scena z koncertami na żywo, konkursy dla dzieci oraz obowiązkowo - spotkanie ze Świętym Mikołajem.


mat. prasowe, oprac. wo/

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl