Aktualności
Środa, 8 sierpnia 2018 14:54

Tragiczny wypadek koło Łęki (aktualizacja)

Na drodze w okolicach Łęki zderzyły się cztery samochody. Trzy osoby nie żyją. W zdarzeniu brały udział cztery samochody, trzy osobowe i jedna cysterna. Poszkodowanych zostało ok. 10 osób.
Do tragedii doszło na drodze powiatowej (Wilczyska-Korzenna-Nowy Sącz) w gminie Korzenna. W zderzeniu czterech pojazdów - zginęły trzy osoby: małżeństwo i ich 5-letnie dziecko.

Jak podaje portal Gorliwe112 - pozostali ranni to 10-letnia dziewczynka, kierujący Nissana oraz kierujący Oplem, który walczy o życie.

Według wstępnych ustaleń policjantów, kierujący samochodem ciężarowym marki Man służącym do przewozu mleka, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu gdzie najpierw doszło do zderzenia z samochodem marki Nissan, którym podróżowało trzy osoby z tego jedna trafiła do szpitala, następnie cysterna uderzyła w samochód VW Passat, w którym jechał 33-letni mężczyzna, 32-letnia kobieta oraz ich 5-letni syn i 10 letnia córka. Niestety małżeństwo oraz ich syn zginęli na miejscu, dziewczynka została zabrana do szpitala. Ostatnim z samochodów, w który uderzył samochód ciężarowy był Opel, którym podróżował mężczyzna.

opr.s/
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl