Aktualności
Sobota, 20 czerwca 2020 23:05

Teatr Słowackiego wznawia działalność i koncert „Otwieramy głowy”

W piątek 19 czerwca Teatr Słowackiego po trzech miesiącach przerwy został ponownie otwarty i zaprosił widzów na wyjątkowy koncert piosenek ze swoich spektakli w ramach obchodów Dni Małopolski.
Koncert miał się odbyć na skwerze na placu św. Ducha, jednak z powodu z złej pogody został przeniesiony do wnętrza teatru na Dużą Scenę. Teatr ogłosił również swój repertuar na najbliższe dwa miesiące.

Wystąpili:
Ewelina Cassettte, Halina Jarczyk, Agnieszka Judycka, Karolina Kazoń,
Agnieszka Kościelniak, Alina Szczegielniak, Katarzyna Zawiślak-Dolny,
Mateusz Bieryt, Grzegorz Łukawski, Daniel Malchar, Rafał Szumera

oraz zespół muzyczny w składzie:
Krzysztof Augustyn - gitara basowa
Mateusz Krystian - instrumenty klawiszowe
Maksymilian Szelągiewicz - gitara elektryczna
Bartłomiej Szczepański - instrumenty perkusyjne

Teatr rozpoczął swoją działalność koncertem, a następnie wraca ze spektaklami na żywo , które będą na wszystkich trzech scenach. Od 19 czerwca do końca lipca będziecie mogli zobaczyć spektakle: „Chory z urojenia”– widzowie pierwszego spektaklu (20 czerwca) otrzymają kolekcjonerski bilet z autografem Andrzeja Grabowskiego, grającego w tym spektaklu główną rolę, ponadto zapraszamy na: „Born by Boney M.”, „Hamleta”, „Smoka!”, „Imię róży”, „Lalkę”, „Boga mordu”, „Turnus mija, a ja niczyja”, „Miłość”, „Wojnę polsko – ruska pod flagą biało-czerwoną”, „Bóg, ja i pieniądze”, „O kotach” oraz pokazy grupy IMPRO KRK.

Ten osobliwy sezon zamknięty zostanie dwoma przedpremierowymi pokazami „Ameri cane” w reżyserii Mirka Kaczmarka, spektaklu, który będzie miał premierę wczesną jesienią. Odbędą się także kolejne spotkanie z cyklu Sztuka Myślenia pt. „Mitologia zarazy”, które odbędzie się 21 czerwca o 20:00. Gośćmi Piotra Augustyniaka i Bartosza Szydłowskiego będą Monika Sznajderman oraz prof. Tadeusz Sławek. Spotkanie będzie również transmitowane online.

źródło: fot. Tomasz Cichocki materialy prasowe Teatru Slowackiegi

Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl