Aktualności
Środa, 21 kwietnia 2021 13:08

Tajemnicze zgony w Szaflarach

Dziś w Szaflarach (pow. nowotarski) odbędzie się pogrzeb dwóch braci, którzy na początku kwietnia znalezieni zostali martwi - każdy w swoim własnym domu. Nadal nie wiadomo, co było przyczyną ich śmierci.
7 kwietnia po południu policja otrzymała informację o znalezieniu ciała mężczyzny w jednym z domów w Szaflarach - przypomina portal podhale24.pl. 45-letni właściciel domu został znaleziony martwy przez mieszkańców miejscowości, którzy na prośbę jego rodziny mieli sprawdzić czy wszystko u niego w porządku, gdyż od pewnego czasu nie było z nim kontaktu. Policjanci chcąc powiadomić rodzinę ustalili, że w niedalekim sąsiedztwie mieszka brat zmarłego. Drzwi od budynku były jednak zamknięte. Z uwagi na to, że od kilku dni z bratem 45-latka również nie było kontaktu, wyważono je. Po wejściu do środka, w jednym z pomieszczeń na piętrze domu policjanci znaleźli ciało 41-letniego mężczyzny, jak się później okazało brata nieżyjącego 45-latka.

Na chwilę obecną nie ma przesłanek, aby do śmierci mężczyzn przyczyniły się osoby trzecie. Policja ma kilka hipotez, które sprawdza. Wstępna sekcja zwłok nie dała odpowiedzi na pytanie, co było przyczyną zgonu.


r/wo
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
WSB
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl