Aktualności
Piątek, 17 listopada 2017 16:52

Tajemnicze zgony w Krzeszowicach

W jednym z pustostanów przy ulicy Krakowskiej natrafiono na zwłoki dwóch osób. Jak się okazało, nie był to pierwszy przypadek, kiedy w tym samym budynku odkryto ciała.

Zwłoki mężczyzny i kobiety znaleziono w jednym z pustostanów w Krzeszowicach. Wstępna opinia biegłego z miejsca zdarzenia mówiła, że kobieta zmarłą najprawdopodobniej z wychłodzenia, natomiast u mężczyzny stwierdzono złamanie podstawy czaszki w wyniku upadku ze schodów. Zwłoki ujawniono bowiem na schodach.

- Sprawę zarejestrowano pod kątem nieumyślnego spowodowanie śmierci – podała Prokuratura Okręgowa w Krakowie. - W Prokuraturze Rejonowej Kraków – Krowodrza ujawniono, że w listopadzie 2016 roku doszło do podobnego zdarzenia. W tym samym pustostanie ujawniono zwłoki kobiety, która nie była stałym mieszkańcem budynku – dodają prokuratorzy.

Sprawa ta zakończyła się jego umorzeniem wobec braku znamion czynu zabronionego. Wówczas przyczyną zgonu kobiety był upadek ze schodów, które były obluzowane i nie posiadały zabezpieczenia w postaci barierekReklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl