Golemo
Aktualności
Środa, 1 stycznia 2014 11:19

Sylwestrowa noc na Podhalu: bójki, awantury, pijani, ale bez poważnych incydentów

Ponad 70 razy interweniowali w sylwestrową noc policjanci z powiatów tatrzańskiego i nowotarskiego. Najwięcej osób witało przyjście Nowego Roku pod gołym niebem na zakopiańskich Krupówkach.
Policjanci z Zakopanego interweniowali od północy ponad 50 razy. Były to głównie zakłócenia porządku, bójki, szarpaniny, kłótnie, większość związana ze spożyciem alkoholu - wylicza rzecznik zakopiańskiej policji asp. szt. Roman Wieczorek. Zatrzymano trzy osoby do wytrzeźwienia, trzech nietrzeźwych kierowców, w tym obywatela Ukrainy, i jedną osobę, 23-latka ze świętokrzyskiego, za posiadanie narkotyków.

O wiele spokojniej było w Nowym Targu i całym powiecie nowotarskim. Tu przez całą noc był nieco ponad 20 zgłoszeń. Poważnych wypadków i zdarzeń nie było.

Około 300 osób przywitało Nowy Rok na nowotarskim Rynku. Byli to w większość uczestnicy zabaw w okolicznych restauracjach i klubach.

W Rabce-Zdroju w zabawie sylwestrowej w Amfiteatrze wzięło udział kilka tysięcy osób - mieszkańców Rabki-Zdroju i okolicznych miejscowości oraz turystów. Imprezę zabezpieczała policja, wynajęci przez miasto ochroniarze i strażacy. Zabawa odbyła się w spokojnej atmosferze.

r/ zdjęcia z Rynku w Nowym Targu - Michał Adamowski

źródło: Podhale24

Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Koronawirus
Najczęściej czytane
Reklama
Bajania
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl