Aktualności
Środa, 12 października 2016 16:01

Święto szkoły i Dzień Nauczyciela w Krynicy-Zdroju (zdjęcia)

Starosta nowosądecki Marek Pławiak i członek Zarządu Marian Ryba wzięli udział w uroczystościach z okazji Święta Szkoły i Dnia Edukacji Narodowej, które odbyły się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Krynicy-Zdroju.
- Na ręce pani dyrektor Janiny Złotnickiej składam najserdeczniejsze życzenia dla całej społeczności szkolnej – mówił starosta Marek Pławiak. - Życzę Państwu wspaniałych owoców pracy i mądrych wychowanków, którzy dzięki Waszemu trudowi staną się wartościowymi Polakami. Szkoła jest miejscem, gdzie kształtuje się przyszłość regionu i kraju. To nie tylko lekcje, ale również wychowanie i nauka samodzielnego myślenia. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzę nie tylko spełnienia zawodowego, ale również dużo zdrowia, spokoju i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Uroczystość prowadziła dyrektor Janina Złotnicka. Po mszy św., wszyscy przeszli do budynku szkoły, gdzie dyrekcja wręczyła nagrody wyróżniającym się nauczycielom i pracownikom administracji. Zebrani goście wysłuchali też występu młodzieży nawiązującego do wartości, którymi żył i które głosił patron placówki Jan Paweł II. W spotkaniu wzięli udział m.in.: starosta nowosądecki Marek Pławiak, członek Zarządu PN Marian Ryba, wicedyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu Bożena Mynarek, dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Krynicy-Zdroju Janina Złotnicka wraz ze swoimi zastępcami - Anną Rapacz i Grzegorzem Puchałą, a także grono pedagogiczne, przedstawiciele Rady Rodziców oraz uczniowie ZSP.

zdj. Maria Olszowska

źródło: Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu

Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl