Aktualności
Środa, 17 lipca 2019 09:50

Startuje czwarta edycja HEJ FEST

Już w najbliższą sobotę odbędzie się pierwszy koncert tegorocznego cyklu festiwalowego Hej Fest. Na deptaku obok Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju jako pierwsza gwiazda zagra Happysad, a przed nim support - zespół VHS.
To już czwarta edycja popularnego festiwalu, na którym w tym roku wystąpią między innymi : Wilki, IRA, Dżem, Lady Pank i Agnieszka Chylińska. Wzorem poprzednich lat koncerty będą odbywać się w Krynicy-Zdroju, Szczawnicy i na szczycie Gubałówki w Zakopanem. Od 2016 roku festiwal zgromadził łącznie ponad 120 tysięcy widzów.

Lineup Hej Fest na rok 2019:

20.07 Krynica-Zdrój: Happysad - koncert bezpłatny
27.07 Szczawnica: Agnieszka Chylińska - koncert bezpłatny
03.08 Gubałówka: Wilki, Lady Pank
10.08 Gubałówka: Bednarek, Dżem
17.08 Gubałówka: LemON, IRA
24.08 Gubałówka: Kasia Kowalska, Andrzej Piaseczny

- Hej Fest na stałe wpisał się w muzyczną mapę koncertową w Polsce. Zapraszamy wszystkich mieszkańców regionu oraz turystów na sobotni, bezpłatny koncert w Krynicy Zdroju – mówi Patryk Białokozowicz z zarządu Polskich Kolei Linowych.

Podobnie jak podczas wcześniejszych edycji, gwiazdom towarzyszyć będą zespoły supportowe - w Krynicy przed Happysad zagra VHS. To pięciu młodych muzyków, których twórczość łączy emocjonalne teksty z oryginalnym brzmieniem, które formalnie można określić jako fuzja alternatywnego popu i blues-rocka. Największym dotychczasowym sukcesem zespołu była wygrana w Festiwalu Supportów 2018, gdzie wywalczył kontrakt na nagranie debiutanckiej płyty, nad którą właśnie trwają prace. W zeszłym roku VHS zagrał swoją pierwszą klubową trasę koncertową w największych miastach Polski. Ich muzyka znalazła się między innymi na antenie Programu Czwartego Polskiego Radia oraz playliście "Alternatywna Polska" Spotify.

Więcej informacji na stronie www.hejfest.pl oraz na profilu fb.com/hejfestmat. prasowe organizatora (zdj. ilustracyjne z ubiegłorocznego koncertu)
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl