Golemo
Aktualności
Piątek, 10 listopada 2017 14:16

Starosta nowotarski: Dyrektor PZD oddał się do dyspozycji Zarządu Powiatu

NOWY TARG. Krzysztof Faber wydał oświadczenie Zarządu Powiatu wydane w związku opublikowanymi informacjami Prokuratury Regionalnej w Krakowie o aresztowaniu pod zarzutem przyjmowania łapówek zastępcy dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg w Nowym Targu.
Oto treść pisma:

"Oświadczenie Zarządu Powiatu Nowotarskiego wydane w związku z informacjami prasowymi jakie zostały opublikowane po zatrzymaniu zastępcy dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg.

W związku z podanymi w dniu 9 listopada br. informacjami prasowymi dotyczącymi postawienia zarzutów i zastosowaniu środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania wobec Zastępcy Dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg w Nowym Targu - Zarząd Powiatu zwrócił się do Prokuratury Regionalnej w Krakowie z prośbą o udzielenie informacji w przedmiotowej sprawie oraz zobowiązał Dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg w Nowym Targu do podjęcia działań wynikających z kompetencji Dyrektora jako pracodawcy samorządowego.

Do czasu pojawienia się informacji prasowych Zarząd Powiatu nie otrzymał żadnych oficjalnych informacji o prowadzonym w sprawie Zastępcy Dyrektora PZD w Nowym Tagu postępowaniu, w tym informacji czy prowadzone postępowanie ma jakikolwiek związek z jego zatrudnieniem w Powiatowym Zarządzi Dróg w Nowym Targu,

Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Nowym Targu w dniu 10 listopada br. oddał się do dyspozycji Zarządu.

Pod oświadczeniem podpisał się starosta nowotarski Krzysztof Faber.

s/ zdj. Michał Adamowski
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Koronawirus
Najczęściej czytane
Reklama
Bajania
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl