Aktualności
Czwartek, 27 czerwca 2013 16:13

Spytkowice: czołowe zderzenie tira z samochodem osobowym - trzy osoby nie żyją

W Spytkowicach na krajowej "siódemce" doszło przed południem do tragicznego wypadku. Tir na bułgarskich numerach rejestracyjnych zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka samochodem osobowym. Śmierć na miejscu poniosły trzy osoby, dwie kobiety i mężczyzna, kierowca i pasażerowie Opla Vectry.
- Droga jest zablokowana z obu stron. Kierowcy są kierowani na objazdy - informuje asp. szt. Jacek Bobak z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.

Do wypadku doszło, gdy samochód prowadzony przez kierowcę z Grodziska Mazowieckiego rozpoczął manewr wyprzedzania kolumny samochodów. Opel Vectra najpierw zderzył się z osobową Skodą Octavią, którą kierował mieszkaniec Krakowa, a następnie z jadącym za nim tirem marki DAF prowadzonym przez obywatela Białorusi.

- W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniosły trzy osoby podróżujące samochodem Opel - kierowca i pasażerowie tego pojazdu, mieszkańcy Grodziska Mazowieckiego. Pozostali uczestnicy tego zdarzenia, podróżujący pozostałymi pojazdami biorącymi udział w zdarzeniu, nie odnieśli żadnych obrażeń. Droga krajowa nr 7 nadal jest zablokowana. Policjanci kierują samochody na objazdy - poinformował asp.szt. Jacek Bobak z nowotarskiej policji.

r/ zdj. Michał Adamowski

źródło: Podhale24

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl