Aktualności
Piątek, 21 października 2016 22:38

Sądeckie promowało się w Nadarzynie pod Warszawą (zdjęcia)

Sądecczyzna promowała się na Międzynarodowych Targach Turystycznych WORLD TRAVEL SHOW w Nadarzynie pod Warszawą. Targi odbywały się na terenie Centrum Wystawienniczo-Kongresowego Ptak Warsaw Expo.
Na imprezie zaprezentowało się 240 wystawców z całego świata, w tym z egzotycznych Seszeli, Filipin i Chin. Stoiska targowe odwiedziło kilka tysięcy osób. Przez trzy dni odwiedzający halę targową i sądeckie stoisko zapoznawali się z największymi atrakcjami naszego regionu. Nasi goście najczęściej pytali o architekturę drewnianą, szlaki rowerowe i atrakcje turystyczne dostępne dla osób niepełnosprawnych, a także o hotele ze spa i sanatoria.

Powodzeniem cieszyły się degustacje miodów z SĄDECKIEGO BARTNIKA i wód mineralnych MUSZYNA CECHINI. Na naszym stoisku jak zwykle nie brakowało bogatej oferty przewodników, katalogów, map, ulotek i gadżetów promocyjnych. Duże zainteresowanie wzbudzały plakaty, widokówki i zakładki do książek z pięknymi sądeckimi panoramami.

Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu reprezentowali na tej imprezie pracownicy Biura Promocji: Ewa Mrózek i Jakub Gondek. Swoją ofertę zaprezentowali również przedstawiciele branży turystycznej: Krynicka Organizacja Turystyczna, Informacja Turystyczna z Krynicy-Zdroju, Gospodarstwo Pasieczne SĄDECKI BARTNIK ze Stróż, Sanatorium WIKTOR CECHINI MEDICAL&SPA z Żegiestowa, Ośrodek IRENA z Żegiestowa, Willa ZOSIEŃKA z Żegiestowa, MIASTECZKO GALICYJSKIE z Nowego Sącza, Stacja Narciarska RYTERSKI RAJ z Rytra.

em/ zdj. Biuro Promocji Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu

źródło: Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu

Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl