Kopalnia
Aktualności
Sobota, 6 lipca 2013 01:00

Rozpoczęły się III Dni Zawoi (zdjęcia)

Przekazaniem kluczy młodzieży, pokazem filmów konkursowych i koncertem zespołu "Ostro, ale z głową" rozpoczęły się w Babiogórskim Centrum Kultury - III Dni Zawoi - Święto Zawojskiego Pstrąga. W programie pierwszego dnia imprezy znalazły się także warsztaty technik teatralnych, które poprowadził Arkadiusz Ziętek, twórca teatralny, który kilka lat temu razem z Mike’iem Hughes’em (Uncalled for Improv) poprowadził jeden z pierwszych w Polsce warsztatów improv, będący impulsem do rozwoju tego gatunku teatru w Polsce.
III Dni Zawoi, organizowane w tym roku także jako Święto Zawojskiego Pstrąga, rozpoczęły się w piątek, a zakończą w niedzielę (7 lipca). Cykl imprez odbywa się tradycyjnie w centrum Zawoi – w Babiogórskim Centrum Kultury i na stadionie. W tym roku wystąpią m.in.: Bracia, Roots Rocket, Grzegorz Halama.

- Serdecznie zapraszam naszych mieszkańców i gości do spędzania u nas lata. Dni Zawoi, które od tego roku obchodzimy także jako Święto Zawojskiego Pstrąga, pomimo, że organizowane dopiero trzeci rok, na dobre wpisały się w rynek wydarzeń społeczno-kulturalnych, inaugurujących sezon wakacyjny. Przyciągają tysiące miłośników gór, muzyki, rozrywki i dobrego wypoczynku. Zapraszam w imieniu całej naszej gminy. Będzie to zapewne bardzo udany weekend. Czekamy na Was! Gwarantujemy udany wypoczynek i niezapomnianą zabawę – zachęca Tadeusz Chowaniak, wójt Zawoi.

Program Dni Zawoi w dziale "co, gdzie, kiedy".

opr. s/ zdj. Łukasz Sowiński
TdP
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Reklama
Krynica
Reklama
TdP
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl