Aktualności
Poniedziałek, 20 lutego 2017 12:00

Rod Stewart zawładnął Tauron Arena Kraków (zdjęcia)

Rod Stewart to jeden z najbardziej rozpoznawalnych artystów świata. W trakcie swojej dotychczasowej kariery sprzedał ponad 250 milionów singli i płyt.
W 1994 roku artysta został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame (muzeum honorujące artystów rockowych i inne osoby, które przyczyniły się do rozwoju muzyki; mieści się w Cleveland w USA). Z kolei w 2006 roku Stewart został zaliczony do 100 najlepszych wokalistów wszechczasów. Stało się to dzięki rankingowi amerykańskiego magazynu „Hit Parader”. Do największych przebojów Stewarta należą m.in. utwory: „Handbagsand Gladrags”, „You're in My Heart”, „Downtown Train”, „Angel”, „Sailing”, „Do Ya Think I'm Sexy”, „Hot Legs”, „Baby Jane” czy „Rhythm of My Heart”.

Polacy kochają Roda Stewarta, a ten odwdzięcza im się tym, co potrafi najlepiej – fantastycznymi występami na żywo.

Zaledwie pół roku po ogromnym sukcesie koncertu w Łodzi brytyjski wokalista pojawił się ponownie w Polsce, i to na aż dwa występy! Odwiedził Kraków , a w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie muzyk pojawi się 21 lutego.

Dla jednego z najważniejszych artystów drugiej połowy XX wieku będzie to piąta wizyta w Polsce. Za każdym razem jego koncerty cieszyły się znakomitą frekwencją, która wyniosła łącznie blisko 90 tysięcy widzów.

Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.

Tomasz Cichocki
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl