Aktualności
Poniedziałek, 6 lipca 2015 20:01

Radni wojewódzcy otworzyli swoje biuro w Nowym Targu (zdjęcia)

NOWY TARG. W budynku przy alejach Tysiąclecia, dawnej siedzibie Starostwa Powiatowego, radni Sejmiku Województwa Małopolskiego Stanisław Barnaś z Nowego Targu i Marek Wierzba ze Skawy, otwarli dziś wspólne biuro do kontaktów z mieszkańcami.
Wspólne biuro radnych mieści na parterze budynku w pokoju nr 20. - To pierwsze biuro radnych wojewódzkich w naszym regionie. Jest potrzebne do kontaktu ze społeczeństwem, bo taka jest konieczność, co widać po e-mailach i telefonach, jakie otrzymujemy - powiedział podczas oficjalnego otwarcia Stanisław Barnaś.

- Ludzie potrzebują twarzą w twarz, wygarnąć od serca pewne tematy - dodał Marek Wierzba. - Myślę, że będzie to miejsce, do którego będzie można zajść i powiedzieć, co leży na sercu, a także zasygnalizować jakiś problem, który wymaga rozwiązania.

W otwarciu biura wziął udział wicemarszałek Małopolski Stanisław Sorys. Obecni byli też m.in. burmistrz Nowego Targu Grzegorz Watycha, starosta nowotarski Krzysztof Faber i wójt gminy Nowy Targ Jan Smarduch.

Otwarcie uświetnił występ kapeli Jana Kubika z Krościenka.

r/ zdjęcia Michał Adamowski

źródło: Podhale24

Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl