Allmedica
Aktualności
Poniedziałek, 16 października 2017 09:20

Przyszedł do pracy na dzień próbny - okradł sklep

Jeden dzień pracy wystarczył 20-latkowi, aby ukraść gotówkę z kasy. Złodziej pozostawił pusty sklep i odjechał taksówką.
20-letni mężczyzna przez kilka godzin uczył się obsługi klientów. Pracownica sklepu, która nadzorowała ekspedienta, musiała na chwilę wyjść z lokalu. Wracając zauważyła 20-latka, który szedł chodnikiem z siatką w ręku.

Podbiegła do niego i zapytała, co się stało. Mężczyzna stwierdził, że nie chce już pracować w sklepie i wraca do domu, a miejsce pracy opuścił i pozostawił puste bez obsługi. Kobieta zauważyła, że w reklamówce są papierosy. 20-latek stwierdził, że zabrał je ze sklepu. Ostatecznie oddał je kobiecie. Gdy pracownica wróciła do sklepu, okazało się, że z kasy fiskalnej zniknęła gotówka. Po sprawdzeniu okazało się, że brakuje 1500 złotych.

Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów w mieszkaniu. Zabezpieczono przy nim 50 złotych – to pozostałość skradzionej gotówki, która została wydana na spłatę długów. Chłopak usłyszał zarzuty kradzieży, za co grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

opr. ab

źródło: krakow.naszemiasto.pl

Extra Trapez
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Cracov Fashion Week
Najczęściej czytane
Reklama
WSB
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl