WSB
Aktualności
Czwartek, 14 grudnia 2017 10:31

Przygotowania do największej imprezy sylwestrowej na Podhalu (zdjęcia)

Po wielkim sukcesie ubiegłorocznej imprezy, Zakopane szykuje się na prawdziwe oblężenie. Na Dolnej Równi Krupowej stanęła już 60-metrowa konstrukcja sceny, na której odbędzie się 31 grudnia Sylwester z Dwójką transmitowany przez TVP2.
Przez poprzednie lata Zakopane nie organizowało plenerowej zabawy sylwestrowej dla turystów, którzy witają Nowy Rok pod Tatrami. Imprezy takie, na niedużą skalę, organizowane były i nadal są w Rabce-Zdroju i Szczawnicy. Ubiegłoroczny Sylwester z Dwójką w Zakopanem okazał się ogromnym sukcesem i w tym roku zdecydowano się go powtórzyć.

Podczas tegorocznej imprezy na imprezie na Równi Krupowej wystąpi plejada polskich i zagranicznych gwiazd: Thomas Anders z Modern Talking, Limahl, Eruption, duet Filatov&Karas, Uniting Nations, Dżambo Orchestra – Macedonia Sławomir & Kajra, Ania Dąbrowska, Krzysztof Cugowski, Margaret, Michał Szpak, Urszula, Red Lips, Bolter, Rafał Brzozowski, Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan, Norbi, Gromee, Wanda i Banda, Kombi, Ania Wyszkoni oraz Zenon Martyniuk i Bayer Full.

pk/r/ zdjęcia Piotr Korczak

źródło: podhale24

Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
WSB
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl