Aktualności
Wtorek, 4 grudnia 2018 07:52

Przejechała przez rondo bo… go nie zauważyła

Przemierzając ulice Oświęcimia nie sposób nie zauważyć, jak w mieście jest wiele rond. Tym bardziej dziwi, że jedna z kierujących jednego z tych okrężnych skrzyżowań nie zauważyła..

W niedzielny wieczór policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu interweniowali w sprawie kolizji drogowej do której doszło w Oświęcimiu na ulicy Konopnickiej. Jak się okazało, do zdarzenia doszło tuż po godzinie 18:00. Mieszkaniec Oświęcimia telefonicznie zaalarmował policję, że najprawdopodobniej nietrzeźwy kierowca samochodu osobowego, przejechał przez środek ronda znajdującego się na skrzyżowaniu ulic Konopnickiej z Nideckiego w Oświęcimiu.

- Na miejsce natychmiast pojechali policjanci, którzy tuż za skrzyżowaniem zauważyli samochód marki Skoda z uszkodzonym kołem – relacjonuje asp. sztab. Małgorzata Jurecka, rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Oświęcimiu, - W trakcie rozmowy z 44 – letnią mieszkanką powiatu chrzanowskiego, która kierowała pojazdem, policjanci potwierdzili, że to ona, w tak nietypowy sposób, pokonała dość duże rondo, ponieważ… go nie zauważyła.

W tym przypadku skończyło się jedynie na mandacie, punktach karnych oraz wymianie uszkodzonego koła.

Opr. eł/fot. KPP Oświęcim
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl