Aktualności
Czwartek, 30 marca 2017 09:18

Prezydenckie odznaczenia dla Stanisława Gonciarczyka – Przewodniczącego Rady Gminy Czarny Dunajec i Wiktora Ziólka – Sołtysa Podszkla

Stanisław Gonciarczyk – Przewodniczący Rady Gminy Czarny Dunajec i Wiktor Ziółko – Sołtys Podszkla zostali uhonorowani Brązowymi Krzyżami Zasługi nadanymi przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę.
Medale za zasługi w działalności społecznej wręczył Wojewoda Małopolski Józef Pilch w obecności Wójta Gminy Czarny Dunajec Józefa Babicza podczas XXIII Sesji Rady Gminy Czarny Dunajec, która odbyła się 28 marca 2017 r. Nadane zostały na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej oraz ustawy o orderach i odznaczeniach.

- Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, a zarazem zobowiązanie do dalszego działania na rzecz naszej społeczności. Dziękuję bardzo – mówił tuż po odebraniu odznaczenia Stanisław Gonciarczyk, Przewodniczący Rady Gminy Czarny Dunajec.

Spotkanie z Wojewodą Małopolskim Józefem Pilchem było znakomitą okazją do zapoznania się z jego pracą na rzecz Województwa Małopolskiego. Wojewoda przedstawił wszystkie programy, które są i będą wdrażane w najbliższym czasie. Zapewnił, że Małopolska, a w tym Podhale będą się nadal rozwijać.


źródło: mat. prasowe

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl