Aktualności
Czwartek, 24 listopada 2016 18:24

Premiera stroju narodowego na Miss World 2016. Przygotowała go projektantka z Podhala (zdjęcia)

18 grudnia w Waszyngtonie odbędzie się finał konkursu Miss World 2016, podczas którego Polskę reprezentować będzie Kaja Klimkiewicz – Miss World Poland 2016. Oprócz sukienki wieczorowej, na tegoroczny finał przygotowany został również strój narodowy, budzący zawsze najwięcej emocji. Ten zaprojektowała Maria Fedro z Poronina.
- To duże i trudne wyzwanie. Ile osób, tyle pomysłów, opinii i ocen. W naturalny dla nas sposób chcieliśmy nawiązać do regionu podhalańskiego – komentuje PARA Fashion, biuro Miss World Poland w Małopolsce zaproszone do realizacji projektu przygotowania stroju narodowego.

Strój ostatecznie zaprojektowała Maria Fedro z Poronina.- To specjalnie na tę okazję zaprojektowany strój z wełny owczej z ręcznymi haftami o charakterze płaszcza. Całość dopełnia pas góralski nabijany metalowymi nitami – mówi projektantka.
W miniony weekend Kaja odwiedziła Zakopane, gdzie przygotowana została sesja zdjęciowa w stylowych wnętrzach hotelu Aries.

W piątek, jak informuje Para Fashion, Kaja Klimkiewicz - Miss World Poland 2016 - będzie gościem programu "Pytanie na śniadanie" (TVP2), w którym wystąpi w tej właśnie sukience.

oprac. r/ materiały prasowe Para Fashion, zdjęcia Michał Bachulski


Kliknij po więcej informacji o Miss World Poland Małopolski któremu patronował portal MalopolskaOnline.pl
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl