Kopalnia
Aktualności
Wtorek, 30 maja 2017 08:37

Prawdziwe święto tatuażu - mamy dla Was zaproszenia!

Tattoofest to jeden z największych festiwali tatuażu w Polsce i równocześnie jedno 
z najbardziej prestiżowych tego typu wydarzeń na eventowej mapie Europy. To pierwsza 
i najdłużej kontynuowana impreza takiego formatu w kraju, do kalendarza wpisała się na stałe, a w tym roku będzie miała miejsce już dwunasta jej odsłona.
Dla naszych Czytelników mamy 6 zaproszeń, każde obejmujące bezpłatny wstęp dla jednej osoby. Aby je zdobyć należy jak najszybciej przesłać na adres redakcja@malopolskaonline.pl maila zatytułowanego TATTOOFEST a w treści podać swoje imię i numer telefonu kontaktowego. Zaproszenia otrzyma sześć pierwszych osób które prześlą nam takiego maila.


W roku 2006 do udziału w imprezie zaproszono dwudziestu siedmiu artystów, w tym roku będzie ich blisko 300!
Znaczenie i popularność Tattoofest, to przede wszystkim wynik obecności na tej imprezie najwybitniejszych, pochodzących z odległych, często egzotycznych zakątków świata artystów. Nigdzie indziej fani tatuażu nie będą mieli okazji zobaczyć ich wszystkich w jednym miejscu, pod jednym dachem. Po tatuatorskich wrażeniach, na chwilę oddechu liczyć można w strefie chill, w której znajdziecie ogródki z napojami, przestrzeń dla dzieci, strefę graffiti.

Będzie można także sprawdzić bogatą ofertę foodtracków i stanowisk gastronomicznych w ramach najbardziej popularnej imprezy kulinarnej w tej części kraju, czyli Najedzeni Fest.

Czas umilać będą najlepsi DJ’e. Wszystkie atrakcje będące częścią festiwalu, planowane są tak, aby co roku zaskakiwać czymś nowym – jakością, pomysłami, oryginalnością. Dzięki temu nikt nie może się na Tattoofest nudzić, ani nowi goście, ani stali bywalcy.
Co wyróżnia Tattoofest na tle innych, podobnych imprez? Na pewno klimat. Ta pozytywna aura, to zasługa wspaniałych tatuatorów, którzy dzielą się z nami swoją charyzmą i wysokiej próby sztuką, ale także specyficznego podejścia i chęci wyznaczania nowych trendów 
w organizacji.

Lista atrakcji, które przygotowujemy dla zwiedzających powiększa się niemal każdego dnia - podkreślają organizatorzy. Już dziś możemy zaprosić na występ zjawiskowej gwiazdy świata tatuaży – Lucky Hell. Na scenie festiwalowej zaprezentuje swoje elektryzujące show z połykaniem mieczy. Poza tym, zapraszamy na wszystkie stałe punkty Tattoofest – konkursy na najlepsze tatuaże, wykonywane w sposób konwencjonalny jak i technikami tradycyjnymi, wystawy, tatuowanie na bananie czy pokazy pole dance.

Więcej informacji znaleźć można na stronie festiwalu www.tattoofest.pl oraz w dziale Co Gdzie Kiedy malopolskaonline.pl, a poniżej wideo relacja z ubiegłorocznej edycji imprezy.
mat. prasowe, oprac. wo/
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl