Golemo
Aktualności
Poniedziałek, 22 lipca 2013 21:17

Powołanie na Komendanta Placówki SG w Tarnowie

W Placówce Straży Granicznej w Tarnowie odbyła się uroczystość związana z powołaniem na stanowisko Komendanta tej Placówki kpt. SG Łukasza Olenicza. Nowo powołanego Komendanta PSG na stanowisko wprowadził Komendant Karpackiego OSG płk SG Andrzej Zając.
Kpt. Łukasz Olenicz służbę w mundurze rozpoczął 17 lat temu w tarnowskiej Policji. Do Straży Granicznej został przyjęty we wrześniu 2008r. i cały czas związany był z Placówką SG w Tarnowie. W trakcie swojej kariery zawodowej w SG zajmował różne stanowiska służbowe, w tym kierownicze. Był m.in. Kierownikiem tarnowskiej Grupy Operacyjno-Śledczej, a od stycznia 2013 roku - Zastępcą Komendanta Placówki. W dniu 19 lipca został powołany na stanowisko Komendanta Placówki SG w Tarnowie.

Komendant Karpackiego OSG płk SG Andrzej Zając złożył kpt. Oleniczowi serdeczne gratulacje i życzył mu wielu znaczących osiągnięć. Płk Zając zaznaczył, że sukcesy nie są możliwe bez rzetelnego realizowania obowiązków służbowych, w związku z czym życzył kpt. Oleniczowi wytrwałości i pilności w realizowaniu ustawowych zadań SG. Nowo powołany Komendant podziękował za życzenia oraz zaufanie jakim go obdarzono. Podkreślił, że zrobi wszystko by tego zaufania nie zawieść oraz by kierowana przez niego Placówka SG działała sprawnie i efektywnie.

źródło: Karpacki Oddział Straży Granicznej

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Groteska
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl