Aktualności
Piątek, 12 maja 2017 06:40

Poszukiwani świadkowie wypadku samochodu Beaty Szydło

Prokuratura Okręgowa w Krakowie, która prowadzi śledztwo w sprawie wypadku a udziałem premier w Oświęcimiu, prosi o zgłoszenie się osób jadących samochodem za Fiatem Seicento.
Do wypadku premier Beaty Szydło doszło 10 lutego w Oświęcimiu. Prowadzony przez mieszkańca miasta Fiat Seicento zderzył się z jednym z samochodów kolumny rządowej. W tej sprawie toczy się postępowanie.

- Prokuratura Okręgowa w Krakowie prosi o zgłoszenie się do Wydziału I Śledczego Prokuratury Okręgowej w Krakowie osób, które - według dotychczasowych ustaleń śledztwa – poruszały się samochodem osobowym, który zatrzymał się bezpośrednio za pojazdem marki Fiat Seicento, biorącym udział w wypadku z udziałem Prezes Rady Ministrów, w celu umożliwienia przejazdu pojazdom kolumny rządowej – czytamy w komunikacie śledczych.

Wedle informacji prokuratury, z uzyskanych dotąd informacji wynika, że pasażerem tego pojazdu była najprawdopodobniej kobieta. Zaraz po wypadku opuściła pojazd aby udzielić pomocy osobom poszkodowanym.eł/fot. KPP Oświęcim
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl