Aktualności
Czwartek, 8 stycznia 2015 20:04

Pomimo słabej formy skoczków bilety rozeszły się błyskawicznym tempie

Nie ma już praktycznie biletów na Puchar Świata w Zakopanem, który odbywać się będzie od 16 do 18 stycznia. Takiego zainteresowania wejściówkami na trzy dni zawodów nie było nawet za czasów "małyszomani".
W tym roku bilety zaczęto sprzedawać trzy tygodnie wcześniej niż latach ubiegłych. I od tej pory nie milkną telefony w biurze Tour & Travel Poland, które zajmuje się sprzedażą biletów na zakopiański Puchar Świata. Jego dyrektorka Agata Wojtowicz, nie kryje swojego ogromnego zaskoczenia popularnością tegorocznej edycji Pucharu. Sprzedaż odbywała się internetowo.

- Jesteśmy przy końcówce sprzedaży - mówi Agata Wojtowicz. - Mamy niewielką ilość jeszcze w kasie do sprzedania. Na piątkowe kwalifikacje są jeszcze w internecie i u nas biurze. Dla nas to jest coś nieprawdopodobnego od lat zajmujemy się sprzedaży biletów na Puchar, ale czegoś takiego nie było. Zainteresowanie jest ogromne, chociaż forma naszych skoczków może nie jest na najwyższym poziomie. Dla rzeszy naszych klientów kibicowanie to jednak motyw przewodni.

Na każdy dzień skoków i kwalifikacje przeznaczonych do sprzedaży było 22 tysiące biletów.

js/ zdj. Michał Adamowski

źródło: Podhale24

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl