Golemo
Aktualności
Sobota, 31 marca 2018 14:03

Policjanci zatrzymali zabójce

Miechowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o zabójstwo 63-letniego mieszkańca Miechowa. Funkcjonariusze po zebraniu materiału dowodowego przedstawili podejrzanemu zarzut zabójstwa. Sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu. Podejrzanemu grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.
W nocy z 26 na 27 marca 2018 r., około godz. 0:20, oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Miechowie otrzymał zgłoszenie, że w jednym z mieszkań w centrum Miechowa doszło do zabójstwa. Policjanci, którzy natychmiast ruszyli na miejsce zdarzenia, zastali tam zwłoki 63-letniego mieszkańca Miechowa. Na miejscu był także mężczyzna podejrzewany o dokonanie zabójstwa, 47-letni mieszkaniec Miechowa. Został zatrzymany przez funkcjonariuszy i trafił do policyjnego aresztu, w chwili zatrzymania był nietrzeźwy.

Z ustaleń przeprowadzonych przez policjantów wynika, że podczas spożywania alkoholu między mężczyznami doszło do kłótni i wówczas napastnik brutalnie zaatakował swoją ofiarę. Kiedy pobity mężczyzna nie dawał oznak życia, przebywające w mieszkaniu osoby powiadomiły Policję. Na miejscu zdarzenia policjanci pod nadzorem prokuratora zabezpieczyli ślady i dowody przestępstwa gromadząc materiał dowodowy. W środę, 28 marca 2018 r., postanowieniem sądu podejrzany został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy, grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

opr.s/

źródło: Małopolska Komenda Policji

Reklama
komentarze
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl