Aktualności
Poniedziałek, 8 kwietnia 2013 10:07

Pokaz mody na basenie - drugi dzień Bukovina Fashion Space Polki Folki (zdjęcia)

W niedzielę wieczorem zakończyła się dwudniowa gala mody Bukovina Fashion Space Polki Folki IV, która odbywała się w hotelu i termach kompleksu w Bukowinie Tatrzańskiej. Po raz pierwszy w Polsce pokaz mody odbył się na wybiegu ustawionym na wodzie.
Podobnie jak w sobotę, goście pokazu obejrzeli kolekcje inspirowane folkiem. Pokazali je: Catwalk, Kaja Śródka, Lewanowicz, Avanti, cocktail Shock, Sebo, Nohate, Eva Minge dla Esotiq. Specjalny Show Performers dał Folk Design Anety Larysa Knap z Nowego Targu, która zaprezentowała kolekcje bielizny Folk Design, kolekcji inspirowanej góralszczyzną w tematyce rock i punk, kolekcję Blu Folk (premiera) i Alarm Folk oraz Prima Moda. W przerwach między pokazami odbywały się występy. Koncertowali: Młode Podhale, Mateusz Ziółko, Baku, Gooral, a zatańczyli Power Of Dance i Makesense Dance Studio.

Niedzielną galę poprowadził Olivier Janiak, prezenter TVN. Z gości obecni byli m.in. Iwona Pavlovic, Agnieszka Orzechowska, Wioleta Kobylarczyk - Miss Poland 2013 Multiverse, Darshani Khodabaks - Miss Indii, Linda Grandia -organizatorka międzynarodowego konkursu Miss Multiverse na Dominikanie oraz polscy skoczkowie narciarscy.

r/ zdjęcia Michał Adamowski

źródło: Podhale24

Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl