Golemo
Aktualności
Środa, 5 czerwca 2019 12:50

Pijany motocyklista spowodował wypadek

Jak podała zakopiańska policja, 43-letni motocyklista z Witowa, który spowodował wczoraj późnym popołudniem wypadek w Dzianiszu był pod wpływem alkoholu.


- Z wstępnych ustaleń wynika, iż 43-letni mieszkaniec Witowa kierujący motocyklem z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia czołowego z prawidłowo poruszającym się pojazdem marki audi - informuje asp. szt. Roman Wieczorek, rzecznik zakopiańskien policji.

Motocyklista przebywa obecnie w zakopiańskim szpitalu, gdzie trafił z poważnymi obrażeniami ciała bezpośrednio zagrażającymi życiu. Policja po raz kolejny apeluje do uczestników ruchu drogowego, aby nigdy nie decydowali się na prowadzenie pojazdów po alkoholu.

- Tatrzańscy policjanci w dalszym ciągu z całą surowością będą zwalczać pijanych i nieodpowiedzialnych kierujących. Wobec osób, którym droga publiczna będzie myliła się z torem wyścigowym nie będzie taryfy ulgowej, ponieważ każdy z nas bez względu na to, czy jest kierowcą, rowerzystą czy pieszym ma prawo na drodze czuć się bezpiecznie - czytamy w komunikacie rzecznika prasowego zakopiańskiej komendy.

oprac. pk/
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl