Aktualności
Poniedziałek, 23 stycznia 2017 11:03

Perfect na scenie Pijalni Głównej

W sobotę odbył się pierwszy z dziewięciu koncertów zimowego cyklu „Krynica Źródłem Kultury”. Przed gwiazdą wieczoru wystąpił zespół Ornette, którego koncerty są kwintesencją energetycznego rock and roll'a, co muzycy udowodnili i tym razem.
Zespół zagrał autorski program przeplatany przebojami gigantów polskiej sceny rockowej w nowatorskich aranżacjach, który idealnie wpasował się w klimat wieczoru. Lider zespołu, Grzegorz "Ornette" Stępień, od 2002 roku związany jest z legendą polskiej sceny muzycznej - Oddziałem Zamkniętym.

Po niespełna godzinie, zgodnie z programem na scenie pojawił się Grzegorz Markowski i zespół Perfect. Już pierwsze dźwięki wywołały oklaski publiczności, która z każdym kolejnym utworem chętniej śpiewała znane przeboje.
Kolejny raz zespół udowodnił, że jego piosenki zna każdy, a na koncerty przychodzą następne pokolenia fanów. Oprócz wszystkim znanych przebojów, zespół zaprezentował akustyczne wersje swoich utworów z najnowszej płyty „MUZYKA”, które zostały świetnie przyjęte przez fanów zespołu.

Już 28 stycznia na scenie Pijalni Głównej Lady Pank, a dzień później Kabaret Skeczów Męczących.

Sponsorem głównym cyklu koncertów „Krynica Źródłem Kultury” jest miasto Krynica-Zdrój
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl