Golemo
Aktualności
Czwartek, 11 sierpnia 2016 09:58

Perfect i Podsiadło na festiwalu Hej Fest

ZAKOPANE. W najbliższa sobotę 13 sierpnia na festiwalu Hej Fest zagra legenda polskiego rocka – zespół Perfect. 14 sierpnia w niedzielę wystąpi jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów popowych – Dawid Podsiadło. Wyjątkowe koncerty odbędą się na Gubałówce, 1123 m n.p.m, na najwyżej położonej scenie w Polsce.
Przed nami już tylko 4 weekendy pełne niesamowitych atrakcji muzycznych organizowanych tego lata w Zakopanem. W ramach festiwalu Hej Fest od 26 czerwca odbyło się już 10 koncertów największych polskich gwiazd. W sierpniu i na początku września na Hej Fest zagrają jeszcze Dżem, Perfect, LemON, HappySad, Monika Brodka, Dawid Podsiadło, Sylwia Grzeszczak i Mela Koteluk. Dobra muzyka nie jest jedyną atrakcją festiwalu. Wyjątkowe położenie sceny, która została zainstalowana na Gubałówce, na wysokości aż 1123 m n.p.m oraz widok na panoramę Tatr sprawiły, że Hej Fest znalazł się na liście 6 najbardziej oryginalnych festiwali muzycznych świata. Uczestnicy na miejsce mogą wjechać kultową koleją PKL. Na górze, oprócz wyjątkowej tatrzańskiej przyrody czeka na nich specjalnie przygotowana piaszczysta plaża z leżakami. Takiego festiwalu nie było jeszcze w Zakopanem, w Polsce i w naszej części Europy.

- Na piaszczystej plaży na Gubałówce można spędzić z rodziną i znajomymi cały dzień leżąc na leżakach, słuchając dobrej muzyki i podziwiając górskie krajobrazy. Dzieci do lat 12 mają wstęp wolny na festiwal. Pierwsze koncerty zaczynają się już od godz. 17:30. W ramach Festiwalu Supportów, który jest znakiem rozpoznawczym Hej Fest, przed występami gwiazd publiczność rozgrzewają zespoły u progu kariery. Muzycy jeszcze nieznani szerszemu audytorium, ale gotowi, aby zaistnieć na wielkiej scenie rywalizują o punkty jury, uznanie widzów i nagrody pieniężne. Zachęcamy do oddawania głosów na swoich faworytów – mówi Patryk Białokozowicz, członek zarządu Polskich Kolei Linowych S.A.

W sobotę 13 sierpnia zagra Perfect. „Nie płacz Ewka”, „Autobiografia”, „Nie mogę Ci wiele dać” to tylko część przebojów, które wraz z Grzegorzem Markowskim odśpiewa zakopiańska publiczność. Dzień później, 14 sierpnia wystąpi jeden z najbardziej lubianych polskich wokalistów popowych – Dawid Podsiadło. W sobotnim starciu supportów zmierzą się
So Flow i Bezsensu, a w niedziele o sławę i nagrody pieniężne ufundowane przez Polskie Koleje Linowe zawalczą Hatbreakers i Sayes.

Ceny biletów na Hej Fest zaczynają się od 25 zł i można je nabyć na platformie eBilet.pl, w salonach Empik, a także w kasach i Biurach Obsługi klienta Polskich Kolei Linowych w Zakopanem. Kolej linowo-terenowa na Gubałówkę w dniu koncertu czynna jest do godz. 23:30.

Organizatorami festiwalu są Polskie Koleje Linowe, Urząd Miasta Zakopane oraz agencja eventowa Especto.

opr.s/ zdj. Grzegorz Korzec

źródło: materiał prasowy

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Reklama
cross
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl