Aktualności
Poniedziałek, 28 stycznia 2013 18:57

Parada Gazdowska i wyścigi kumoterek w Poroninie (zdjęcia)

PORONIN. Po dwóch edycjach tegorocznej Parady Gazdowskiej prowadzą: w kumoterkach Damian Skupień i Magdalena Skupień z Białego Dunajca (koń First Touch), w ski-skirindu Marcin Rączka i Jan Barnaś z Zębu (koń z Ikar), w w skiringu Zbigniew Skwarek z Raby Wyżnej (koń Forest).
Wyścig kumoterek 
Imię konie - 1. kumoter 2. kumoska
1. First Touch - Damian Skupień, Magdalena Skupień
2. Forest - Zbigniew Skwarek, Maria Jarząbek
3. Rosvell - Michał Rusnak, Magda Skupień
4. Chudy - Stanisław Gał, Joanna Gał
5. Czardasz - Łukasz Bobak, Izabela Bartol
6. Huragan - Stanisław Rzadkosz Pulka, Maria Czernik
7. Tadek - Bartłomiej Stachoń, Katarzyna Kułach
8. Bos - Krzysztof Luberda, Maria Jarząbek
9. Lukas - Bartłomiej Stachoń, Katarzyna Kułach
10. Barok - Andrzej Dorula Biziom, Maria Czernik

Wyścig skiring
Imię konia - powążacy/narciarz
1. Forest - Zbigniew Skwarek r wyza
2. First Touch - Damian Skupień
3. Huragan - Stanisław Rzadkosz Pulka
4. Galahad - Piotr Duda
5. Tadek - Bartłomiej Stachoń
6. Bello - Stanisław Rzadkosz Pulka
7. Karis - Wojciech Pawlikowski
8. Fomaks - Marek Gąsienica
9. Ines - Józef Galica Teremulka
10. Czampion - Marcin Wójt
11. Czardasz - Łukasz Bobak
12. Ikar - Jan Barnaś
13. Chudy - Stanisław Gał
14. Pirat - Józef Galica Teremulka
15. Lantan - Andrzej Skupień
16. Bos - Zbigniew Skwarek
17. Sułtan - Andrzej Skupień

Wyścig ski-skiring
Imię konia - 1. jeździec 2. narciarz
1. Ikar - Marcin Rączka, Jan Barnaś z Zębu
2. Galahad - Piotr Duda, Dawid Kaczor
3. Rosvell - Michał Rusnak, Piotr Wilkus
4. Salem - Andrzej Galica Teremulka, Józef Galica Teremulka
5. Pirat - Wiesław Chowaniec, Józef Galica Teremulka
6. First Touch - Damian Skupień, Stanisław Skupień
7. Bos - Krzysztof Luberda, Dariusz Rapacz
8. Karis - Wojciech Pawlikowski, Józef Bukowski
9. Bello - Katarzyna Pogonowska, Stanisław Rzadkosz Pulka
10. Fomaks - Dawid Majerczyk, Marek Gąsienica
11. Czempion - Marcin Wójt, Andrzej Wójt
12. Mery - Katarzyna Charkiewicz, Józef Galica Teremulka
13. Huragan - Katarzyna Pogonowska, Stanisław Rzadkosz Pulka
14. Tadek - Bartłomiej Stachoń, Stanisław Skupień
15. Czardasz - Łukasz Bobak, Marek Gąsienica
16. Forest - Zbigniew Skwarek, Dariusz Rapacz
17. Lantan - Andrzej Skupień, Piotr Wilkus
18. Kuba - Jan Barnaś, Stanisław Skupień

Kolejna edycja tegorocznej Parady Gazdowskiej odbędzie się - 3 lutego w Ludźmierzu, 10 lutego w Bukowinie Tatrzańskiej oraz 17 lutego w Kościelisku.

opr. s/ zdj. Michał Adamowski
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl