Aktualności
Niedziela, 2 września 2018 15:51

Oświęcim się bawi!

Trwa drugi dzień obchodów Świąt Miasta Oświęcim. Wczoraj na koncertowej scenie wystąpili Łobuzy, Extazy, D-Bomb, Video i Urszula. Dziś czekają nas kolejne atrakcje.
Jak podaje portal www.faktyoswiecim.pl - młodsi i starsi mieszkańcy szaleli pod scena śpiewając z zespołami ich najbardziej znane przeboje. Nie zabrakło „Bani u Cygana” Łobuzów, „Jesteś moją wyśnioną” w wykonaniu Extazy, „O Ela, Ela” zespołu D-Bomb. Wisienką na torcie było „Niebo Dla Ciebie” Urszuli, która była gwiazdą sobotniego wieczoru.W niedzielę już od godziny 14 rozpoczną się atrakcje dla najmłodszych mieszkańców Grodu nad Sołą i potrwają aż do godziny 18. O godzinie 16-tej rozpoczną się koncerty. Dziś na scenie wystąpią Natty Dead, Agata Sobocińska, Łukasz Zagrobelny oraz Anna Wyszkoni.O tym, co się dzieje na scenie możecie się dowiedzieć z profilu na Facebooku, gdzie Jacek Balon, fotoreporter portalu faktyoswiecim.pl umieszcza zdjęcia i filmiki ze Święta Miasta Oświęcim - www.facebook.com/DziejeSieFO

Na zakończenie Święta Miasta Oświęcim zaplanowano pokaz sztucznych ogni. Koncerty odbywają się na stadionie MOSiR przy ul. Legionów 15.


wo/ faktyoswiecim.pl

źródło: faktyoswiecim.pl

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
WSB
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl