Aktualności
Niedziela, 8 marca 2015 11:13

Oświęcim. Portrety pamięciowe sprawców kradzieży metodą „na hydraulika”

W związku z prowadzonym postępowaniem w sprawie kradzieży mienia metodą na hydraulika, do których doszło w tym roku na terenie Oświęcimia, policjanci poszukują dwojga sprawców: kobiety i mężczyzny.
Poszukiwana kobieta jest w wieku ok. 20 – 30 lat wzrostu ok. 160cm, była ubrana w szarą, ciemną kurtkę, spodnie i wełniana czapkę koloru szarego. Natomiast mężczyzna może być w wieku ok. 65 lat wzrostu ok. 165cm, posiadał ciemny zarost w postaci wąsa, był ubrany w szarą lub ciemną kurtkę, ciemne spodnie i czapkę.

Przy współpracy z policyjnym rysownikiem z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie powstały portrety pamięciowe sprawców, w związku z powyższym osoby, które na przygotowanych portretach pamięciowych rozpoznają poszukiwane osoby lub posiadają informacje mogące pomóc w ich identyfikacji proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu pod numerami telefonów 33 847 53 70, 33 847 52 80 lub z najbliższą jednostką Policji pod nr telefonu 997. Zapewniamy anonimowość.

źródło: Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie

Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl