Golemo
Aktualności
Wtorek, 3 kwietnia 2018 16:20

Nowy zastępca komendanta Policji w Krościenku

Dziś w Komisariacie Policji w Krościenku nad Dunajcem odbyło się uroczyste wprowadzenie nadkomisarza Szymona Kowalczyka, któremu Komendant Powiatowy Policji w Nowym Targu inspektor Robert Bartosz powierzył pełnienie obowiązków na stanowisku Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Krościenku nad Dunajcem.
Rozkaz o powierzeniu obowiązków odczytał i wręczył I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Targu podkomisarz Zbigniew Zacher w obecności funkcjonariuszy i pracowników Komisariatu, życząc dalszych sukcesów na nowym stanowisku.

Nadkomisarz Szymon Kowalczyk służbę w Policji rozpoczął w lipcu 2003 roku w Wydziale Dochodzeniowo-Śledczym KPP w Nowym Targu. Od sierpnia 2007 roku w Wydziale Kryminalnym w Zespole dw. z Przestępczością Gospodarczą KPP w Nowym Targu. Od 1 stycznia 2015 roku na stanowisku kierownika Referatu do walki z Korupcją i Przestępczością Gospodarczą KPP w Nowym Targu.

Nadkomisarz Szymon Kowalczyk jest Absolwentem Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie. W 2009 roku ukończył Szkolenie dla Absolwentów Szkół Wyższych WSPOL Szczytno, a w 2010 roku został mianowany na pierwszy stopień oficerski.

W 2014 roku ukończył studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie na Wydziale Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych - kierunek "Zarządzanie Kapitałem Ludzkim", a w 2017 roku ukończył studia Podyplomowe "w zakresie problematyki zwalczania przestępczości gospodarczej" na WSPOL w Szczytnie.

Od 2008 roku prowadzi zajęcia w jednym z nowotarskich liceów w klasach o profilu policyjnym, a od 2013 roku został powołany w skład grupy "wykładowców stowarzyszonych" w Szkole Policji w Katowicach.

opr.s/

źródło: KPP w Nowym Targu

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Hokej NT JP
Najczęściej czytane
Reklama
Groteska
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl