Aktualności
Czwartek, 11 czerwca 2015 11:14

Nowy Targ: policja zatrzymała dilerów narkotyków

30-letni mieszkaniec Nowego Targu i 34-latek z Żor, zostali zatrzymani przez nowotarską policję w związku z posiadaniem dużej ilości narkotyków. Funkcjonariusze znaleźli przy ich łącznie około 105 gramów marihuany.
- Policjanci zatrzymali samochód marki Renault Megane do kontroli drogowej, w którym znajdowało się dwóch mężczyzn: mieszkaniec Nowego Targu w wieku 30 lat oraz 34-letni mieszkaniec Żor, zamieszkujący obecnie na terenie Nowego Targu. W trakcie zatrzymania 30-latek posiadał przy sobie pudełko, które próbował wrzucić pod samochód, a następnie podjął próbę ucieczki. Mężczyznę natychmiast zatrzymano - relacjonuje podkom. Roman Wolski z KPP w Nowym Targu. - Po otwarciu pudełka okazało się, że w pudełku znajduje się około 80 gram marihuany. Następnie policjanci razem z zatrzymanymi dokonali przeszukania pomieszczeń mieszkalnych przez nich zajmowanych. W trakcie przeszukania ujawnili jeszcze około 25 gram marihuany.

Zatrzymanych osadzono w policyjnym areszcie do dyspozycji prokuratury. Za popełnione przestępstwo groziło im do 3 lat pozbawienia wolności.

oprac. r/ zdj. arch. Policji
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl