WSB
Aktualności
Poniedziałek, 20 czerwca 2022 19:00

Nocny rajd po krakowskim Rynku (video)

Pędzący z ogromną prędkością kierowca Dacii Duster jeździł dziś w nocy po płycie Rynku Głównego, siejąc postrach wśród spacerujących osób i powodując ogromne zagrożenie.
W trakcie szalonej jazdy i próby ucieczki próbował przejechać strażnika miejskiego, któremu na szczęście nic się nie stało. Został ujęty dzięki błyskawicznej i skoordynowanej akcji wszystkich patroli pełniących służbę w centrum miasta.Kilka minut po godzinie 3 w oku kamery operatora monitoringu straży miejskiej, obserwującego rejon Rynku Głównego pojawił się pędzący pojazd. Przerażeni ludzie odskakiwali na bok. O sytuacji natychmiast został powiadomiony dyżurny, który skierował w ten rejon wszystkie dostępne patrole i na bieżąco instruował je, którędy porusza się auto.

Gdy pojazd skierował się w stronę ul. Mikołajskiej i ul. Krzyża, strażnikom udało się zajechać mu drogę. Wówczas kierowca wyskoczył z pojazdu i całkiem nagi zaczął uciekać. Funkcjonariusze Straży Miejskiej i pracownicy MPO ujęli go na wysokości ulicy Floriańskiej. Wezwano na miejsce policję i pogotowie ratunkowe, które zabrało mężczyznę do szpitala.źródło: www.facebook.com/strazmiejskakrakow

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
WSB
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl