Aktualności
Czwartek, 19 grudnia 2013 12:43

Niekończąca się impreza czyli - Apres Ski Zakopane

74 dni, 25 artystów muzycznych, 5 programów edukacyjnych dla najmłodszych – dzisiaj ruszyła najdłuższa impreza w historii Zakopanego, czyli projekt H&M Loves Zakopane. Gwiazdą będzie Dawid Podsiadło, który wystąpi 28 grudnia.
W sercu zimowej stolicy Polski powstanie miasteczko nawiązujące do kultowych tradycji Apres Ski znanych z kurortów alpejskich. Dla osób, które nie lubią biernego odpoczynku H&M Loves Zakopane przygotowało lodowisko o powierzchni 600 metrów otwarte codziennie od godziny 11. Wstęp na lodowisko kosztuje 10zł, a wykorzystany bilet można wymienić na 10zł rabatu w sklepach H&M.Osoby, które preferują odpoczynek poprzez dobre jedzie i napoje w gronie znajomych z pewnością skorzystają ze strefy relaksu. Organizatorzy nie zapomnieli o najmłodszych, dla których przygotowali 5 różnych programów edukacyjno-rekreacyjnych, takich jak nauka malowania na szkle, tworzenie góralskiej biżuterii czy doskonalenie jazdy na łyżwach.

Kluczowym elementem projektu H&M Loves Zakopane jest muzyka! Codziennie od 15:00 do 22:00 przez 74 dni rozbrzmiewać będą niezwykłe połączenia różnych gatunków muzycznych tworzone przez najlepszych DJ’ów w naszym kraju. Nie zabraknie również występów gwiazd dużego formatu takich jak Dawid Podsiadło, Maria Sadowska czy Yetz To. W pierwszym tygodniu działalności miasteczka za sterami konsolety staną:

- 18 - 19 grudnia – DJ Benito – mistrz łączenia stylów breaks, funk z mocnymi gitarowymi dźwiękami
- 20 – 21 grudnia – Break Da Funk - duet DJ’a Benito z jednym z wirtuozem bębnów – Jarkiem „Justinem” Kulikiem.
- 22 grudnia – DJ Chill & Retro – jeden z najlepszych DJ’ów na Podhalu, który przygotuje na tą okazje mieszkankę muzyczną, z lat 20’stych i 30’stych.

Najświeższe wiadomości z miasteczka znajdują się na fanpage’u „Apres Ski Zakopane” (https://www.facebook.com/ApresSkiZakopane).

Źródło: materiały prasowe
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl